VII. Everling Tavaszváró terepfutóverseny, Naplás-tó

multiNavigator Hegyifutó Kupasorozat második állomása 2017. március 05-én került megrendezésre a Budapest XVI. kerületi Naplás-tónál. A versenyzők az 5×2 km-es SuperSprint futamon mérhették össze tudásukat és szerezhettek értékes pontokat a Kupasorozatban. A futókat igazi tavaszias időjárási körülmények fogadták, a futamokon volt átfutó zápor, napsütés és szél is, viszont a pálya állapota kifogástalan volt. A viadal nagy meglepetéseket nem hozott, a versenyt a tavalyi győztes, címvédő kenyai Joel Maina Mwangi nyerte meg Pelsőczy Attila előtt, míg a harmadik helyen Józsa Bence végzett a férfiaknál. A hölgyeknél a szintén kenyai Kellen Mukami Waithira szerezte meg az első helyet, míg mögötte hatalmas csatában lett második Dr. Bakonyi Fruzsina, Tóth Lívia előtt, a negyedik helyet a többszörös magyar bajnok Staicu Simona lett. A verseny részletes eredménylistáját ITT találjátok.

Óvodai-iskolai futamokkal együtt összesen 650 fő versenyzett.

Gyermekfutamok eredményei: Naplás-tó gyerek eredmények 2017

Legsportosabb osztály címet: a Gregor József Ált. Isk. szerezte meg, megelőzve a Petőfi Sándor Ált. Isk. Pécelről és a Diadal úti sulit a 17.kerületből. Jutalmuk egy -egy szép torta volt.

Képek a versenyről (köszönjük szépen): FOTÓK I     FOTÓK II

Köszönjük a támogatóknak akik nélkül nem lenne verseny:

multiNavigator Hegyifutó Kupasorozat versenykiírását ITT olvashatjátok el.

A kupasorozat további versenyeire jó felkészülést kíván a MASZ / Hegyi- és Terepfutó Bizottsága!